Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Szkoły życzymy wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany przez Państwa trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.
w imieniu Rodziców
Katarzyna Kozioł
Przewodnicząca Rady Rodziców

Zimowisko w Zawoi i Węgierskiej Górce 2019

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów do wspólnego spędzenia ferii zimowych. Zapewniamy wspaniałą kadrę wychowawczą, program rozwijający różne kompetencje dzieci i młodzieży (w tym szczególnie sportowe)  oraz wiele niespodzianek

Zimowisko w Zawoi

„Sportowe wyzwania”

9-15.02.2019

Zimowisko w Węgierskiej Górce

„Sportowe wyzwania”

16-22.02.2019

Więcej informacji wkrótce.

Group of diversity looking happy kids together on winter sunny day

Tenis dla każdego – rozbudowa infrastruktury sportowej

Szanowni Państwo, trudno w to uwierzyć, ale stało się!!! Zadanie naszej Szkoły „L2/4/V – Tenis dla każdego – rozbudowa infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 11 w Katowicach” uzyskało 1006 głosów. Ta liczba sprawiła, że zadanie to zostanie sfinansowane z budżetu obywatelskiego. Z niecierpliwością czekam na modernizację nawierzchni szkolnego boiska oraz powstanie kortów tenisowych, z których będzie mogła korzystać lokalna społeczność. Dziękuję całej brynowskiej społeczności za oddane głosy, dziękuję za wsparcie Pani Idze Odrzywołek. Przede wszystkim chciałbym podziękować Panu mgr Przemysławowi Bednarzowi nauczycielowi wychowania fizycznego, pomysłodawcy i organizatorowi tej wspaniałej sportowej inicjatywy.

Tomasz Huk

STYPENDIA SZKOLNE NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Stypendium szkolne może otrzymać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie. Kryterium dochodowe uprawniające do otrzymania stypendium, do 30 września br. wynosi: 514,00zł. netto na jedną osobę w rodzinie, a od 1 października br.: 528,00zł.

Przyjmowanie wniosków o przyznanie stypendium szkolnego odbywa się w terminie od 1 do 17 września 2018r.  w pokoju nr 10A.

pedagog szkolny

Marzena Olkowska – Bijok

03.09.2018 Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Godz. 8.00- msza św. dla klas 4-8