List do Uczniów i Uczennic z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Drodzy i Szanowni,
za chwilę po raz ostatni zadzwoni szkolny dzwonek ogłaszając koniec roku szkolnego.

Z pewnością poczujecie radość związaną z rozpoczynającymi się wakacjami. Domyślam się, że nie możecie się już doczekać długich letnich dni wypełnionych zabawą i przygodami. To bez wątpienia dla Was najpiękniejszy i zawsze mocno wyczekiwany okres w całym roku. Jest to czas beztroski, ale nie może być pozbawiony refleksji związanej z bezpieczeństwem Waszym i Waszych znajomych. Pamiętajcie, że od podejmowanych decyzji może zależeć zdrowie, a nawet życie innych. Często o tym przypominam, ale nigdy nie jest dość, by podkreślać, że odwaga ratuje życie – odwaga, która jest odpowiedzialnością za siebie i bliskich.

LATO W MIEŚCIE 2018

na akcję

LATO W MIEŚCIE 2018

I TURNUS: 23.07 – 27.07.2018r

II TURNUS: 30.07 – 03.08.2018r.

Zajęcia odbywają się w godzinach 9.00 – 14.00

Koszt: 50zł za turnus

Więcej informacji w sekretariacie lub świetlicy szkolnej.

Ilość miejsc ograniczona

Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Zakończenie  roku szkolnego 2017/18

22 czerwca 2018