Zdrowe śniadanie 17.06.2016 r.

Kolejny raz w naszej szkole obchodziliśmy dzień zdrowego śniadania. Tym razem w klasach uczniowie według własnego pomysłu przyrządzali zdrowe śniadanko. Były to szaszłyki, sałatki owocowe i warzywne, kolorowe kanapki, twarożek itp. Przygotowane potrawy wyglądały, smakowały i pachniały wyśmienicie. Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy włączyli się w nasza zdrową akcję serdecznie dziękujemy.

Zespół ds. promocji zdrowia

Kiermasz podręczników

Dnia 16.06.2016 – w czwartek, uczniowie klas VI mogą sprzedać swoje podręczniki     kolegom z klas V. Przed zebraniami rodziców oraz w czasie ich trwania można indywidualnie wyłożyć swoje książki na stolikach w holu szkoły. W widocznym miejscu umieścić cenę – nie wyższą jednak niż połowa ceny nowej książki.

Odwiedziny przedszkolaków i apel szkoły promującej zdrowie

6 i 7 czerwca 2016 r. nasza szkoła, a konkretnie panie ze świetlicy szkolnej zorganizowały apel szkoły promującej zdrowie dla klas I-III  oraz przedstawienie pt. „Porady zdrowej babci” dla przedszkolaków z przedszkoli w Katowicach nr 88, 51 i 1.  Dzięki temu dzieci  dowiedziały się w jaki sposób należy używać zwrotów grzecznościowych oraz dbać o higienę osobistą i właściwe odżywianie.

Zestaw podręczników 2016/2017

Informujemy iż wszystkie podręczniki (oprócz podręczników do religii) do klas 1-5 są finansowane z budżetu państwa, rodzice nie ponoszą żadnych kosztów zakupu podręczników i ćwiczeń.

Uczniowie otrzymają w/w książki i ćwiczenia w szkole we wrześniu.

Podręczniki do klasy 6-tej zakupują rodzice we własnym zakresie zgodnie z podanym przez dyrektora szkoły wykazem Zestaw podręczników 2016/2017