Laureatka Konkursu Wojewódzkiego!!!

Karolina Michalik  – uczennica  pani Teresy Olejek – Zemlik  z klasy II d została laureatką  Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego dla szkół podstawowych i gimnazjów   XIII tom Antologii Poezji Dziecięcej  pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Zabrza.

Gratulujemy !!!!

OD PRZEDSZKOLA DO SENIORA

17.11.2016 roku w naszej szkole w ramach realizacji programu prozdrowotnego –  „OD PRZEDSZKOLA DO SENIORA”, którego wykonawcą jest Urząd Miasta Katowice  i Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, odbyło się spotkanie z rodzicami na temat: „Co rodzic może zrobić dla swojego dziecka- podstawy ergonomii”

„Zima w Mieście”

I turnus : 16.01.2017r-20.01.2017r.

Opłata 50zł

II turnus : 23.01.2017r.-27.01.2017r.

Opłata 50zł

Zapisy na świetlicy.

Uwaga!

Zgłoszenia i wpłaty tylko do dnia 20.12.2016r. ze względu na zmiany organizacyjne w szkole.

Wpłaty do dnia 20.12.2016r. należy dokonywać w sekretariacie szkoły.

Komplet dokumentów składamy na świetlicy :

1. Wypełniony i podpisany wniosek o przyjęcie ucznia na zajęcia akcji.
  2. Potwierdzenie dokonanej wpłaty.
  3. Wypełniona i podpisana karta kwalifikacyjna.

Światowy Dzień Postaci z Bajek

04.11.2016 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Postaci z Bajek. Wzięli w nim udział uczniowie klas I – III. Najmłodsi uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w obchodach święta. Poprzebierali się za ulubione postaci. W tym dniu na szkolnych korytarzach można było spotkać wiele księżniczek, królewiczów, piratów, rycerzy, zwierzątek. Była wspólna zabawa: śpiew, taniec, prezentacja strojów i odgadywanie bohaterów bajek i baśni. Było kolorowo i radośnie. Galeria