Zimowisko w Zawoi i Węgierskiej Górce 2019

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów do wspólnego spędzenia ferii zimowych. Zapewniamy wspaniałą kadrę wychowawczą, program rozwijający różne kompetencje dzieci i młodzieży (w tym szczególnie sportowe)  oraz wiele niespodzianek

Zimowisko w Zawoi

„Sportowe wyzwania”

9-15.02.2019

Zimowisko w Węgierskiej Górce

„Sportowe wyzwania”

16-22.02.2019

Więcej informacji wkrótce.

Group of diversity looking happy kids together on winter sunny day

Tenis dla każdego – rozbudowa infrastruktury sportowej

Szanowni Państwo, trudno w to uwierzyć, ale stało się!!! Zadanie naszej Szkoły „L2/4/V – Tenis dla każdego – rozbudowa infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 11 w Katowicach” uzyskało 1006 głosów. Ta liczba sprawiła, że zadanie to zostanie sfinansowane z budżetu obywatelskiego. Z niecierpliwością czekam na modernizację nawierzchni szkolnego boiska oraz powstanie kortów tenisowych, z których będzie mogła korzystać lokalna społeczność. Dziękuję całej brynowskiej społeczności za oddane głosy, dziękuję za wsparcie Pani Idze Odrzywołek. Przede wszystkim chciałbym podziękować Panu mgr Przemysławowi Bednarzowi nauczycielowi wychowania fizycznego, pomysłodawcy i organizatorowi tej wspaniałej sportowej inicjatywy.

Tomasz Huk
Dyrektor Szkoły

Projekt „Błyskotliwy pierwszak”

11 września 2018 r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w projekcie „Błyskotliwy pierwszak, czyli bezpieczna droga do szkoły”. Organizatorem spotkania była Komenda Miejska Policji w Katowicach. Policjanci przygotowali dla dzieci prezentację multimedialną, która ukazywała pożądane zachowania na drogach, uczyli bezpiecznego przechodzenia na drugą stronę jezdni, a także sprawdzali znajomość numerów alarmowych przez naszych pierwszoklasistów. Uczniowie z dużym zaangażowaniem brali udział w spotkaniu, popisywali się bardzo dobrą znajomością zasad ruchu drogowego, za co otrzymali praktyczne nagrody – odblaski oraz plany lekcji.

» Read more

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

Jesteśmy Szkołą Promującą Zdrowie, która posiada Krajowy Certyfikat nadany przez MEN. Certyfikat otrzymują  placówki  na okres pięciu lat, które podejmują systemowe działania na rzecz zdrowia całej społeczności szkolnej.

W trosce o zdrowie naszych dzieci  pragniemy w tym roku szkolnym w szczególny sposób   zadbać o ich zdrowie psychiczne.

» Read more

Zebrania rodziców

W środę 19 września 2018 r. o godzinie 17.30 odbędą się zebrania rodziców uczniów klas II i III. W czwartek 20 września 2018 r. o godzinie 17.30 odbędą się zebrania rodziców uczniów klas IV – VIII. Serdecznie zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie z wychowawcami.

1 2