Zaproszenie na VIII Festyn Środowiskowy

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki serdecznie zaprasza Wszystkich na VIII Festyn Środowiskowy pod hasłem „ Jedno serce, jedno bicie sport i woda to moje życie”, który odbędzie się 6 października 2017 roku ( piątek ) w godzinach od 15.30- do19.30.

Gwarantujemy, że będzie to czas pełen zabawy, atrakcji i niespodzianek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Odbędą się m.in. zawody sportowe dla uczniów i ich rodziców, zajęcia plastyczne, warsztaty kulinarne. Ponadto chętni będą mogli pomalować sobie buzię, poszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach, a także wymienić się zabawkami. Na zmęczonych i zgłodniałych gości czekać będą stoiska z pysznym jedzeniem na zimno i ciepło.

Zapraszamy wszystkich serdecznie!