Festyn rodzinny 2017

6 października w godzinach popołudniowych odbył się w naszej szkole festyn rodzinny. W przygotowanie i obsługę uroczystości  zaangażowali się uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Program wzbogaciły: pokazy karate, występy taneczne zespołu „Majery”, wspólny aerobik, warsztaty plastyczne i kulinarne oraz rodzinne zawody sportowe. Zadbano również o zdrowie przybyłych gości. Uprawnione ekipy medyczne badały poziom cukru we krwi i  ciśnienia. Gościliśmy również specjalistę, który udzielał rad związanych z chorobami kręgosłupa. Dużym zainteresowaniem cieszył się mecz piłki siatkowej „nauczyciele-rodzice”. Oczywiście lepsi okazali się rodzice. Przed szkołą zaprezentowali się strażacy i policjanci w swoich wozach, tu największą widownią były oczywiście dzieci. Nikt nie był głodny, bo  przygotowane posiłki były najsmaczniejsze, jak zwykle w naszej szkole.

 

Galeria