KONKURS KARAOKE PIOSENKI ANGIELSKIEJ 2015

21 kwietnia odbył się w naszej szkole czwarty Międzyszkolny Konkurs Karaoke Piosenki Angielskiej. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego. Eliminacje rozpoczęły się już o godzinie 9.15, a wzięło w nich udział aż 36 uczestników z 9 szkół. Naszą „Jedenastkę” fantastycznie reprezentowały: Roksana Sarkowicz, Natalia Matuszczyk, Magdalena Dudek i Agnieszka Panek.

Poziom konkursu był niezwykle wysoki. Wszyscy uczestnicy wykazali się dobrymi umiejętnościami wokalnymi, zdolnościami językowymi oraz talentem scenicznym. Rywalizacja była naprawdę zacięta, o czym świadczy fakt, iż do samego końca przesłuchań nie możliwym było wyłonienie bezdyskusyjnego faworyta konkursu. Po gorących obradach jury przyznało następujące miejsca:

  1. Agnieszka Panek w piosence Duffy pt. Mercy – Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami  Integracyjnymi
  2. Emilia Kempa w piosence Ed’a Sheerana pt. I See Fire – Szkoła Podstawowa Nr 48

   Kamila Mackiewicz w piosence Franka Sinatry pt. Sway – Szkoła Podstawowa Nr 67

  1. Roksana Sarkowicz w piosence Adele pt. Rolling In The Deep – Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie w przyszłym roku!