Pracownicy

Pracownicy pedagogiczni w roku szkolnym 2016-2017:

Nazwisko Imię Stanowisko
Antosz Beata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Bednarz Przemysław Nauczyciel wychowania fizycznego
Bernaś Agnieszka Nauczyciel języka polskiego
Bętkowska Jadwiga Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Blicharska Edyta Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Błachut Beata Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Błachuta Aneta Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Borgiel Joanna Nauczyciel wychowania fizycznego
Borowczyk Marzena Specjalista zajęć rewalidacyjnych
Brahlich Aleksandra Nauczyciel katecheta
Chrobok Adam Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Chudek Danuta Dyrektor, nauczyciel historii
Cieślińska Danuta Nauczyciel historii
Czech Elżbieta Nauczyciel matematyki
Czempiel Bogusława Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Czubak Joanna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Dąbrowska Magdalena Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Derej Aneta Nauczyciel języka polskiego
Dudek Monika Nauczyciel języka angielskiego
Dymarz Małgorzata Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Florek Bożena Nauczyciel wychowawca świetlicy
Garbalska Elżbieta Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Grochal Aleksandra Nauczyciel – wychowawca świetlicy
Grolik Anna Nauczyciel plastyki, muzyki
Horodecka Ewelina Nauczyciel bibliotekarz
Hronowska Barbara Nauczyciel języka angielskiego
Huk Tomasz Nauczyciel zajęć informatycznych
Jankowska Iwona Nauczyciel katecheta
Kasperska Justyna Specjalista zajęć rewalidacyjnych
Kotasińska Bożena Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Krzemień Małgorzata Psycholog szkolny
Krztoń Alicja Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Krzyżowska- Lux Ewelina Nauczyciel przyrody
Kuc Agata Nauczyciel języka angielskiego – nieobecna w bieżącym roku szkolnym
Kurtok Iwona Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Machaczka Łukasz Nauczyciel wychowania fizycznego
Marks Gabriela Nauczyciel przyrody
Oberska Marzena Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Olejek- Zemlik Teresa Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Olkowska- Bijok Marzena Nauczyciel – nieobecna w bieżącym roku szkolnym
Paszkot Jarosław Nauczyciel katecheta
Pawluczuk Bożena Wicedyrektor, specjalista ds. zajęć rewalidacyjnych
Polewana Agata Nauczyciel matematyki
Rodak Beata Pedagog szkolny
Rusinek Justyna Nauczyciel – wychowawca świetlicy
Schnabel Beata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Sikora Ewelina Nauczyciel – wychowawca świetlicy
Skoniecka Karolina Nauczyciel języka angielskiego
Skrobol Agata Nauczyciel języka angielskiego – nieobecna w bieżącym roku szkolnym
Sporysz Marcela Nauczyciel katecheta
Stec- Żmija Krystyna Nauczyciel wychowania fizycznego
Stęszewska Katarzyna Nauczyciel języka angielskiego
Swadźba Artur Nauczyciel języka angielskiego
Szkodny Małgorzata Nauczyciel – wychowawca świetlicy
Szlęk Agnieszka Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Tomkiewicz- Bętkowska Aleksandra Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Wabik Zbigniew Nauczyciel zajęć komputerowych
Walczak Anna Nauczyciel języka polskiego
Zioła- Nadolny Agnieszka Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne

 

Pracownicy administracji:

mgr Bębenek Małgorzata – sekretarz szkoły

lic. Brzezińska Justyna – starszy referent ds. administracji

Otrębska Joanna – intendent

 

 

Pracownicy obsługi:

Asman Dorota – pracownik obsługi

Balion Jerzy – starszy woźny

Brzeziński Zbigniew  – rzemieślnik

Głąb Joanna – pracownik obsługi

Kubica Halina – pomoc kuchenna

Ochał Renata – pracownik obsługi

Piękoś Anna – pracownik obsługi

Sikora Zdzisława – kucharka

Strzelczyk Krystyna – pomoc kuchenna (nieobecna w bieżącym roku szkolnym)

Wesołowska Grażyna – pracownik obsługi

Wojczuk Sylwia – pracownik obsługi