Pracownicy

 

dr Tomasz Huk – Dyrektor Szkoły

mgr Gabriela Marks – Wicedyrektor Szkoły

 

 

 

 

Pracownicy pedagogiczni w roku szkolnym 2018-2019:

Tyt./stop. Nazwisko i imię Stanowisko
mgr Antosz Beata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Bednarz Przemysław Nauczyciel wychowania fizycznego
dr Baczewska Narcyza Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
mgr Bernaś Agnieszka Nauczyciel języka polskiego
mgr Bętkowska Jadwiga Nauczyciel świetlicy
mgr Blicharska Edyta Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
mgr Błachut Beata Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
mgr Błachuta Aneta Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
mgr Borgiel Joanna Nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Borowczyk Marzena Specjalista zajęć rewalidacyjnych
mgr Brahlich Aleksandra Nauczyciel katecheta
mgr Chrobok Adam Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
mgr Chudek Danuta Nauczyciel historii
mgr Cieślińska Danuta Nauczyciel historii
mgr Czech Elżbieta Nauczyciel matematyki
mgr Czempiel Bogusława Nauczyciel techniki, informatyki, edukacji wczesnoszkolnej
mgr Czubak Joanna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Dąbrowska Magdalena Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
mgr Dymarz Małgorzata Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
mgr Florek Bożena Nauczyciel wychowawca świetlicy
mgr Frączek Magdalena Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
mgr Elżbieta Garbalska Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Grolik Anna Nauczyciel plastyki, muzyki
mgr Horodecka Ewelina Nauczyciel bibliotekarz
mgr Hronowska Barbara Nauczyciel języka angielskiego
dr Huk  Tomasz Nauczyciel zajęć informatycznych
mgr Jankowska Iwona Nauczyciel katecheta
mgr Jurasz Aleksandra Nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca świetlicy
mgr Kasperska Justyna Specjalista zajęć rewalidacyjnych
mgr Karwacka Aneta Nauczyciel języka angielskiego
mgr Knap Agata– Nauczyciel matematyki
mgr Knapek Joanna Nauczyciel fizyki
mgr Krzemień Małgorzata Psycholog szkolny
mgr Krztoń Alicja Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Krzyżowska- Lux Ewelina Nauczyciel przyrody
mgr Kuc Agata Nauczyciel języka angielskiego
mgr Kurtok Iwona Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Lamch Janusz Nauczyciel matematyki
mgr Machaczka Łukasz Nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Marks Gabriela Nauczyciel  matematyki
mgr Matusiak-Bednarz Sylwia Nauczyciel języka niemieckiego
mgr Matyszczak Patrycja doradztwo zawodowe
mgr Nandzik Katarzyna Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
mgr Oberska Marzena Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne, specjalista ds. zajęć rewalidacyjnych
mgr Olkowska-Bijok Marzena Nauczyciel – pedagog szkolny
mgr Ossowska Milena Nauczyciel języka polskiego
mgr Pajestka Wiesława Nauczyciel geografii
mgr Pawluczuk Bożena Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
mgr Rusinek Justyna Nauczyciel – wychowawca świetlicy
mgr Schnabel Beata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Sikora Ewelina Nauczyciel – wychowawca świetlicy
mgr Skrobol Agata Nauczyciel języka angielskiego – nieobecna w bieżącym roku szkolnym
mgr Sporysz Marcela Nauczyciel katecheta
mgr Stec- Żmija Krystyna -Nauczyciel przyrody, nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Stęszewska Katarzyna Nauczyciel języka angielskiego
mgr Swadźba Artur Nauczyciel języka angielskiego
mgr Szkodny Małgorzata Nauczyciel historii, etyki
mgr Szlęk Agnieszka Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Tomkiewicz- Bętkowska Aleksandra Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
mgr Tworuszka Danuta Nauczyciel fizyki
mgr Wabik Zbigniew Nauczyciel zajęć komputerowych
mgr Walczak Anna Nauczyciel języka polskiego
mgr Wosik Mariola Nauczyciel chemii
mgr Zioła- Nadolny Agnieszka Nauczyciel języka polskiego, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne

 

 

 

 

 

 

 

Pracownicy administracji:

 

mgr Bębenek Małgorzata – sekretarz szkoły

 

lic. Brzezińska Justyna – starszy referent ds. administracji

– intendent

 

Pracownicy obsługi:

Asman Dorota – pracownik obsługi

Balion Jerzy – starszy woźny

Brzeziński Zbigniew  – rzemieślnik

Głąb Joanna – pracownik obsługi

Hanszke Anna– pracownik obsługi

Kubica Halina – pomoc kuchenna

Ochał Renata – pracownik obsługi

Piękoś Anna – pracownik obsługi

Sikora Zdzisława – kucharka

Wesołowska Grażyna – pracownik obsługi