Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA DODATKOWE

2018/2019

LP Nazwisko i imię prowadzącego Nazwa zajęć Termin
1. Antosz Beata zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się piątek

11.40-12.25

2. Baczewska Narcyza koło szachowe

 

termin ruchomy
3. Bednarz Przemysław Ja też gram w tenisa piątek

15.20-16.05

4. Bernaś Agnieszka koło polonistyczne poniedziałek

8.00-8.45

5. Bętkowska Jadwiga koło matematyczne środa

14.35-15.20

6. Blicharska Edyta zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się poniedziałek

12.40-13,25

7. Błachuta Aneta Klub Przyjaciół

klasy 5a

termin ruchomy
8. Borgiel Joanna tenis stołowy wtorek

10.45-11.30

9. Chrobok Adam koło teatralne wtorek

13.40-14.25

10. Chudek Danuta koło historyczne

rozwój kompetencji

wtorek

14.35-15.20

11. Czech Elżbieta matematyczne SOS poniedziałek

13.40-14.25

12. Czempiel Bogusława kółko techniczne czwartek

14.35-15.20

13. Czubak Joanna zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się piątek

8.55-9.40

14. Dąbrowska Magdalena zajęcia kreatywne czwartek

8.55-9.40

15. Dymarz Małgorzata Klub Przyjaciół 4a

 

termin ruchomy
16. Garbalska Elżbieta SKKT nr 12

„Śląskie Wędrusie”

termin ruchomy
17. Grolik Anna chór wtorek

14.35-15.20

18. Horodecka Ewelina Biblioteka oknem na świat piątek

7.45-9.00

19. Hronowska Barbara Saturday Learning

 

termin ruchomy
20. Jankowska Iwona Schola liturgiczna

i kółko biblijne

piątek

16.30-17.30

21. Karwacka Aneta przed egzaminem – język angielski wtorek

8.00-8.45

22. Knap Agata matematyczne pogotowie poniedziałek

13.40-14.25

koło matematyczne wtorek

13.40-14.25

23. Knapek Joanna zajęcia kulturalne w zależności od zaproszeń
24. Krzyżowska-Lux Ewelina Klub Młodego Ekologa czwartek

14.35-15.20

25. Kuc Agata język angielski

 

termin ruchomy
26. Lamch Janusz koło strzeleckie

 

piątek, co 2 tyg.
27. Machaczka Łukasz piłka nożna wtorek

15.30-16.15

28. Matusiak-Bednarz Sylwia Mein Deutch czwartek

7.10-7.55

29. Oberska Marzena zajęcia artystyczne czwartek

11.40-12.25

30. Pajestka Wiesława zajęcia z geografii środa

7.10-7.55

31. Pawluczuk Bożena zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się wtorek

12.40-13.25

32. Schnabel Beata basen poniedziałek/piątek

12.30-13.30

33. Stec-Żmija Krystyna piłka ręczna

siatkówka

poniedziałek

7.10-7.55

34. Stęszewska Katarzyna język angielski

dla klas I-III

wtorek

13.40-14.25

35. Szkodny Małgorzata zajęcia historyczna wtorek

14.35-15.20

36. Szlęk Agnieszka basen poniedziałek/piątek

12.30-13.30

37. Tworuszka Danuta zajęcia dodatkowe z fizyki wg potrzeb

 

koło doświadczeń

 

termin ruchomy
38. Walczak Anna koło teatralne wtorek

13.25-15.20

39. Wosik Mariola zajęcia dodatkowe z chemii wg potrzeb

 

 

koło chemiczne

 

termin ruchomy
40. Zioła-Nadolny Agnieszka zajęcia integrujące klasę 4c termin ruchomy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *