Dyżury wychowawców

DYŻUR WYCHOWAWCY/NAUCZYCIELA

2018/2019

LP NAZWISKO IMIĘ Dzień tygodnia Godzina
1. Antosz Beata piątek 8.55 – 9.40
2. Baczewska Narcyza czwartek 8.55 – 9.40
3. Bednarz Przemysław środa 8.00 – 8.45
4. Bernaś Agnieszka poniedziałek 10.45 – 11.30
5. Bętkowska Jadwiga poniedziałek 10.45 – 11.30
6. Blicharska Edyta środa 10.45 – 11.30
7. Błachut Beata czwartek 11.40 – 12.25
8. Błachuta Aneta piątek 9.50 – 10.35
9. Borgiel Joanna poniedziałek 11.40 – 12.25
10. Borowczyk Marzena wtorek 11.40 – 12.25
11. Brahlich Aleksandra czwartek 10.45 – 11.30
12. Chrobok Adam wtorek 9.50 – 10.35
13. Chudek Danuta czwartek 10.45 – 11.30
14. Cieślińska Danuta środa 9.50 – 10.35
15. Czech Elżbieta piątek 9.50 – 10.35
16. Czempiel Bogusława wtorek 9.50 – 10.35
17. Czubak Joanna poniedziałek 9.50 – 10.35
18. Dąbrowska Magdalena piątek 9.50 – 10.35
19. Dymarz Małgorzata wtorek 10.45 – 11.30
20. Frączek Magdalena wtorek 8.55 – 9.40
21. Garbalska Elżbieta wtorek 8.55 – 9.40
22. Grolik Anna piątek 10.45 – 11.30
23. Hronowska Barbara wtorek 11.40 – 12.25
24. Jankowska Iwona czwartek 10.45 – 11.30
25. Jurasz Aleksandra piątek 10.45 – 11.30
26. Karwacka Aneta poniedziałek 8.55 – 9.40
27. Kasperska Justyna wtorek 11.40 – 12.25
28. Knap Agata czwartek 8.55 – 9.40
29. Knapek Joanna czwartek 13.40 – 14.25
30. Krztoń Alicja środa 11.40 – 12.25
31. Krzyżowska-Lux Ewelina czwartek 12.40 – 13.25
32. Kuc Agata czwartek 9.50 – 10.35
33. Kurtok Iwona czwartek 10.45 – 11.30
34. Lamch Janusz piątek 11.40 – 12.25
35. Machaczka Łukasz poniedziałek 11.40 – 12.25
36. Matusiak-Bednarz Sylwia czwartek 7.10 – 7.55
37. Nandzik Katarzyna poniedziałek 9.50 – 10.35
38. Oberska Marzena czwartek 12.40 – 13.25
39. Osowska Milena czwartek 10.45 – 11.30
40. Pajestka Wiesława środa 7.30 – 7.55
41. Pawluczuk Bożena wtorek 11.40 – 12.25
42. Schnabel Beata wtorek 11.00 – 11.45
43. Sporysz Marcela piątek 9.50 – 10.35
44. Stec-Żmija Krystyna piątek 11.40 – 12.25
45. Stęszewska Katarzyna piątek 12.40 – 13.25
46. Swadźba Artur wtorek 7.30 – 8.00
47. Szkodny Małgorzata czwartek 14.30 – 15.00
48. Szlęk Agnieszka czwartek 13.40 – 14.25
49. Tomkiewicz-Bętkowska Aleksandra czwartek 13.30 – 14.25
50. Tworuszka Danuta wtorek 10.45 – 11.30
51. Wabik Zbigniew środa 9.50 – 10.35
52. Walczak Anna wtorek 10.45 – 11.30
53. Wosik Mariola poniedziałek 8.55 – 9.40
54. Zioła-Nadolny Agnieszka poniedziałek 8.55 – 9.40